Producenci
Promocje
Resweratrol, Medica Herbs, 120 kapsułek
Resweratrol, Medica Herbs, 120 kapsułek
27,14 zł 9,99 zł
szt.
Krem do tatuażu Tattoo Cream Aftercare, 100ml
Krem do tatuażu Tattoo Cream Aftercare, 100ml
35,00 zł 19,99 zł
szt.
Żeń-szeń syberyjski, Medica Herbs, 150 kapsułek
Żeń-szeń syberyjski, Medica Herbs, 150 kapsułek
25,42 zł 9,99 zł
szt.

Układ pokarmowy człowieka jest jednym z najważniejszych elementów organizmu. Odpowiada on za cały proces odżywiania. Niestety w dzisiejszych czasach intensywny tryb życia stał się codziennością. Z uwagi na nieustannie brakujący czas posiłki spożywane są w pośpiechu, a ich jakość daje wiele do życzenia. W połączeniu z brakiem aktywności fizycznej nie trudno o pojawienie się problemów układu pokarmowego. Tabletki na trawienie oraz tabletki na żołądek przeznaczone są właśnie dla takich osób.

Tabletki na trawienie - wspomaganie działania układu pokarmowego.

Problemy związane z układem trawiennym dotykają wiele osób. Dolegliwość może pojawić się zarówno u osób starszych, u których ze względu na wiek spowolnienie procesu przemiany materii jest rzeczą naturalną. Objawiać się to może wzdęciami, zaparciami, problemami z wypróżnieniem czy bólami żołądka. Również u wielu młodych osób układ pokarmowy może stwarzać problemy. Wszystko za sprawą życia w biegu oraz niestosowania odpowiedniej diety. Tabletki na trawienie przyniosą takim osobom ulgę i zapewnią poczucie lekkości.

Tabletki na żołądek - działanie oraz charakterystyka.

Suplementy wspomagające układ pokarmowy działają wielokierunkowo. Niektóre tabletki na trawienie stymulują wydzielanie soków trawiennych, co wspomaga proces trawienia. Tabletki na żołądek przyspieszają metabolizm, a co za tym idzie usprawniają trawienie i zapobiegają zaparciom. Pomagają również redukować gazy w jelitach oraz niwelują wzdęcia.

Tabletki maślanu sodu to suplement, który zapewnia wsparcie dla układu pokarmowego. Jego stosowanie wpływa na prawidłową regeneracje nabłonka jelit, co powoduje polepszenie jego kondycji i funkcjonowania:

  • mikrokapsułki wykluczają całkowite uwolnienie kwasu masłowego w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Pozwalają natomiast na dostarczenie go do jelita cienkiego i grubego
  • mikrokapsułka wraz z treścią pokarmowa przechodzi do jelita cienkiego, a następnie grubego, gdzie uwalniane są kolejne dawki maślanu sodu
  • skład tabletek pozwala na uwalnianie kwasu masłowego na całej długości jelita grubego oraz cienkiego
  • kwas stearynowy jest substancją czynną używaną w procesie otoczkowania
  • kwas stearynowy to naturalnie występujący kwas tłuszczowy

Tabletki na układ trawienny - skład oraz dawkowanie.

Tabletki na żołądek oraz tabletki na trawienie charakteryzujące się odpowiednim działaniem powinny łączyć w swoim składzie najlepsze kompozycje tylko i wyłącznie naturalnych składników jak np. różnego rodzaju zióła czy naturalnego kwasu masłowego. Ich działanie powinno pobudzić wydzielanie enzymów trawiennych oraz zapewnić całemu układowi pokarmowemu odpowiednią ochronę.

Składniki tabletek maślanu sodu: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka kapsułki vege, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny)

Dawkowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie (najlepiej rano i wieczorem). Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Dla uzyskania efektów preparat należy stosować przez co najmniej 3 miesiące

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl