Producenci

Układ pokarmowy człowieka jest jednym z najważniejszych elementów organizmu. Odpowiada on za cały proces odżywiania. Niestety w dzisiejszych czasach intensywny tryb życia stał się codziennością. Z uwagi na nieustannie brakujący czas posiłki spożywane są w pośpiechu, a ich jakość daje wiele do życzenia. W połączeniu z brakiem aktywności fizycznej nie trudno o pojawienie się problemów układu pokarmowego. Tabletki na trawienie oraz tabletki na żołądek przeznaczone są właśnie dla takich osób.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tabletki na trawienie - wspomaganie działania układu pokarmowego.

Problemy związane z układem trawiennym dotykają wiele osób. Dolegliwość może pojawić się zarówno u osób starszych, u których ze względu na wiek spowolnienie procesu przemiany materii jest rzeczą naturalną. Objawiać się to może wzdęciami, zaparciami, problemami z wypróżnieniem czy bólami żołądka. Również u wielu młodych osób układ pokarmowy może stwarzać problemy. Wszystko za sprawą życia w biegu oraz niestosowania odpowiedniej diety. Tabletki na trawienie przyniosą takim osobom ulgę i zapewnią poczucie lekkości.

Tabletki na żołądek - działanie oraz charakterystyka.

Suplementy wspomagające układ pokarmowy działają wielokierunkowo. Niektóre tabletki na trawienie stymulują wydzielanie soków trawiennych, co wspomaga proces trawienia. Tabletki na żołądek przyspieszają metabolizm, a co za tym idzie usprawniają trawienie i zapobiegają zaparciom. Pomagają również redukować gazy w jelitach oraz niwelują wzdęcia.

Tabletki maślanu sodu to suplement, który zapewnia wsparcie dla układu pokarmowego. Jego stosowanie wpływa na prawidłową regeneracje nabłonka jelit, co powoduje polepszenie jego kondycji i funkcjonowania:

  • mikrokapsułki wykluczają całkowite uwolnienie kwasu masłowego w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Pozwalają natomiast na dostarczenie go do jelita cienkiego i grubego
  • mikrokapsułka wraz z treścią pokarmowa przechodzi do jelita cienkiego, a następnie grubego, gdzie uwalniane są kolejne dawki maślanu sodu
  • skład tabletek pozwala na uwalnianie kwasu masłowego na całej długości jelita grubego oraz cienkiego
  • kwas stearynowy jest substancją czynną używaną w procesie otoczkowania
  • kwas stearynowy to naturalnie występujący kwas tłuszczowy

Tabletki na układ trawienny - skład oraz dawkowanie.

Tabletki na żołądek oraz tabletki na trawienie charakteryzujące się odpowiednim działaniem powinny łączyć w swoim składzie najlepsze kompozycje tylko i wyłącznie naturalnych składników jak np. różnego rodzaju zióła czy naturalnego kwasu masłowego. Ich działanie powinno pobudzić wydzielanie enzymów trawiennych oraz zapewnić całemu układowi pokarmowemu odpowiednią ochronę.

Składniki tabletek maślanu sodu: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka kapsułki vege, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny)

Dawkowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie (najlepiej rano i wieczorem). Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Dla uzyskania efektów preparat należy stosować przez co najmniej 3 miesiące

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl