Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Świecowanie uszu to zabieg dedykowany dla osób skarżących się na szumy w uszach. Konchowanie uszu jest absolutnie bezpieczne, zatem nie należy się niczego obawiać. Do zabiegu powinno wykorzystywać się świece ze specjalnymi filtrami antypyłowymi oraz takie których skład jest złożony w stu procentach z naturalnych produktów. Świece do uszu jakie wykorzystuje się do zabiegu mogą być zapachowe lub ziołowe. Efekty zabiegu są mocno zaskakujące, znacznie podnoszą one komfort życia. 

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu Zastosowanie 

Świecowanie uszu odbywa się za mocą świec o kształcie rurek, których średnica zwykle wynosi 8,5 cm. Świece powinny być wykonane w oparciu o oryginalne indiańskie receptury oraz w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego, takie jak: włókno bawełniane, wosk oraz olejki eteryczne. Połączenie poszczególnych produktów oraz ich ilość jaka znajduje się w mieszance ma ogromne znaczenie. Do zabiegu należy przygotować świece do uszu, chusteczki higieniczne, naczynie z wodą, patyczki bawełniane oraz olejek do masażu. Konchowanie uszu powinno zaczynać się od zdrowszego ucha. Proces rozpoczyna się od przetarcia części ucha oraz kanału usznego patyczkiem kosmetycznym z dodatkiem olejku. Należy delikatnie rozmasować okolice ucha. Następnie należy zapalić jedną świeczkę i umieścić ją we wlocie kanału usznego. Świecę można usunąć dopiero w momencie, kiedy wypali się ona do oznaczonego linią miejsca. Świece do uszu bezwzględnie należy trzymać pionowo i nie można wkładać ich zbyt głęboko do ucha, ponieważ istnieje ryzyko, że plastikowa część świecy pozostanie w uchu. Kiedy świeca zostanie wyciągnięta należy zanurzyć ją w naczyniu z wodą. Proces należy powtórzyć w przypadku drugiego ucha. Osoba, która została poddana zabiegowi powinna później zrelaksować się jeszcze chwilę w pozycji leżącej oraz uzupełnić płyny i napić się herbaty. Konchowanie ucha to zabieg bardzo relaksacyjny i przyjemny. Zabieg powinno się powtórzyć od czterech do sześciu razów, z zachowaniem odstępów czasowych od trzech do siedmiu dni. Przeciwwskazania przed wykonaniem zabiegu to ropny wyciek z ucha, uszkodzona błona bębenkowa, uszkodzony przewód słuchowy zewnętrzny, zmiany nowotworowe w obrębie głowy, alergia na produkty pszczelarskie, korzystanie ze stałego aparatu słuchowego oraz implanty. Zabieg najlepiej jest wykonywać tuż przed snem, ponieważ bezpośrednio po nim nie wskazane jest wychodzenie z domu. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie przechłodzić uszu.

 

Konchowanie uszu Efekty 

Świecowanie uszu obfituje w wiele fantastycznych efektów. Zabieg redukuje szumy w uszach, ból głowy oraz przewlekłe zmęczenie. Konchowanie uszu wpływa pozytywnie na stres oraz działa relaksująco. Znacznie wpływa również na polepszenie samopoczucia, wycisza i pomaga osiągnąć harmonię i spokój. Ponadto zabieg stymuluje życiową energię. 

 

Świece do uszu Dla kogo

Poddanie się zabiegowi rekomendowane jest dla osób uskarżających się na często pojawiające się szumy w uszach. Osoby, które cierpią na ciężkie migreny i ciągłe bóle głowy również powinny zdecydować się na świecowanie uszu. Zabieg przyda się również w przypadku osób zestresowanych, które potrzebują relaksu i wyciszenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl