Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Przewlekłe bóle pleców powodują, że coraz częściej sięgamy po tabletki przeciwbólowe, które mogą obciążać przewód pokarmowy i w przyszłości powodować różne dolegliwości w obrębie żołądka czy wątroby. Aby ulżyć w problemie bólów kręgosłupa można wykorzystać plastry rozgrzewające. Dzięki ich specjalnym właściwościom, działają one konkretnie w miejscu bólu dzięki czemu pomagają go zwalczyć, nie obciążając przy tym innych narządów.

Plastry rozgrzewające

Specjalny plaster rozgrzewający nakleja się w miejscu bólu, powoduje on przyjemne, miejscowe rozgrzanie, może pojawić się lekkie zaczerwienienie, co jest pozytywnym objawem działania plastrów.

Jak działają plastry rozgrzewające?

Plaster powodując rozgrzanie tkanek znajdujących się pod nim powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i szybsze krążenie krwi. Krew transportuje substancje powodujące zapalenie, które są główną przyczyną powstawania bólu, a dodatkowo dzięki zwiększonemu przepływowi krwi dostarcza więcej tlenu i substancji odżywczych powodując regenerację tkanek. Dodatkowo ciepło wpływa na mięśnie przykręgosłupowe, powodując ich rozluźnienie, odprężenie, a w połączeniu wszystko pomaga pozbyć się uciążliwych bólów. Plastry zawierają wyciąg z kasztanowca, mogą działać nawet do 15 godzin.

Plastry na ból pleców to świetne rozwiązanie dla osób, które cierpią na to schorzenie. Długotrwałe przyjmowanie leków przeciwbólowych może powodować w przyszłości dolegliwości w przewodzie pokarmowym. Stosowanie plastrów rozgrzewających jest przyjemne i skuteczne, dzięki czemu pozbędziesz się bólów pleców na długo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl