Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Ból stawów, mięśni, pleców czy ramion utrudnia funkcjonowanie. Ogranicza ruchy, nie pozwala się skoncentrować i obniża wydajność. Potrafi przeszkadzać w odpoczynku, nawet do tego stopnia, że nie możemy zasnąć. Dobrym sposobem na zwalczanie bólu są plastry przeciwbólowe. Ich niska cena oraz skuteczność sprawia, że sięga po nie coraz więcej osób. Plastry przeciwbólowe na kręgosłup to dobry wybór gdy nie działają tabletki. Plastry przeciwbólowe dla sportowców sprawdzą się przy kontuzjach i urazach.

Plastry przeciwbólowe

Na jakie bóle?

Plastry przeciwbólowe łagodzą dolegliwości różnego pochodzenia jak stłuczenia, nadwyrężenia i przewiania. Plastry przeciwbólowe są dobre na kręgosłup, kark, wszystkie mięśnie i stawy. Dla sportowców plastry przeciwbólowe mogą być wybawieniem po ciężkim treningu, oraz przy łagodzeniu bólu długotrwałych urazów.

Jak je stosować?

Plastry przeciwbólowe są wyjątkowo łatwe w użyciu. Wystarczy nakleić je na ciało w miejscu odczuwania dolegliwości. Stosując plastry przeciwbólowe na kręgosłup może być potrzebna aplikacja kilku sztuk, tak by zakryć cały bolący obszar. Zaś dla sportowców plastry przeciwbólowe mają dużą zaletę z powodu ich długotrwałego działania, które odczuwamy nawet po ich odklejeniu. Można stosować je więc przed aktywnością fizyczną.

Dlaczego działają?

Tajemnicą działania plastrów przeciwbólowych jest ciepło, które wytwarzają. Rozszerza ono naczynia krwionośne, co znacznie przyspiesza gojenie się urazów. Ponadto nasączone są substancjami przeciwbólowymi, które przenikają bezpośrednio w miejsce bólu i z nim walczą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl