Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Naturalne farby do włosów to zdrowa odpowiedź na rynek przepełniony produktami zawierającymi dziesiątki chemicznych środków, pośrednio niszczących nasze włosy. W przypadku propozycji pochodzących z natury, nie musimy się o to martwić! Farba do włosów naturalna tym różni się od innych zamienników, że jest stworzona w 100% z ziół, czyli darów matki natury. Przy wyborze tego typu produktów mamy pewność, że zostały stworzone z przyjaznych dla skóry, włosów i środowiska składników. Nie znaczy to jednak, że nie są skuteczne – kolor pozostaje żywy i długo utrzymuje się na włosach.

Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów – dla kogo?

Wielu ludzi jest uczulonych na składniki produktów, które możemy spotkać na półkach sklepowych, i nawet o tym nie wie. Objawy potrafią być różne – od swędzenia i łupieżu, do zapalenia skóry, a nawet (w skrajnych przypadkach) wypadania włosów. Wybierając farbę składającą się z naturalnych składników, roślin bezpiecznych dla Twojej skóry głowy i włosów, możesz być pewna/y, że nie odczujesz żadnych skutków ubocznych. W końcu te specjalnie wyselekcjonowane zioła są darem przyrody i w przeciwieństwie do chemicznych odpowiedników – pozostają całkowicie bezpieczne.

Jeśli ktoś uważa, że ziołowy produkt nie będzie miał do zaproponowania zbyt wiele w temacie kolorystycznym, jest w wielkim błędzie. Farba do włosów naturalna nie ustępuje pod tym względem innym. To nie tylko bezpieczeństwo, ale też szeroka paleta kolorów, które oferują producenci. Możliwości są na tyle szerokie, że będą w stanie zadowolić każdą, nawet najbardziej wybredną klientkę.

Trzecią sprawą jest dbałość o środowisko. Dzięki niestosowaniu żadnych chemicznych odczynników możemy z dumą powiedzieć, że produkty z tej kategorii są całkowicie bezpieczne dla kuli ziemskiej i nie zatruwają jej, tak jak szeregowe, sklepowe odpowiedniki. Jeśli jesteś osobą, której zależy na dbaniu o nasze otoczenie, w przypadku tego produktu nie masz się o co martwić.

 

Gwarancja skuteczności i trwałości koloru

Niektórym może się wydawać, że jeżeli farba jest naturalna, ziołowa, to nie będzie tak samo skuteczna i nie będzie tak dobrze kryła, jak reszta odpowiedników, wspomaganych chemicznie. Nic bardziej mylnego – zioła, z których składa się gotowy produkt, dobrano tak, by były maksymalnie skuteczne. Naturalne barwniki są równie, a może jeszcze silniejsze, niż ich chemiczne odpowiedniki – a do tego górują nad nimi faktem, że nie niszczą włosów. Sama doskonale wiesz, co dzieje się z włosami po zbyt częstym farbowaniu. Wybierając naturalne farby do włosów, możesz zapomnieć o tym problemie.

Również dlatego, że farba nie pozostaje w tyle pod względem trwałości. Każdy z dostępnych kolorów zachowuje żywą barwę przez długi czas – stosując się do instrukcji, niczego nie będziesz musiała poprawiać, ani ponownie farbować. Zioła w oferowanych produktach wyselekcjonowano tak, by wspierały trwałość zastosowanych, w 100% naturalnych barwników, przez co radość z wybranego koloru trwa maksymalnie długo.

Farba do włosów naturalna to wybór skuteczny i bezpieczny – zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl