Producenci
Promocje
Mydło Borne, Nevskaya Kosmetika, 80g
Mydło Borne, Nevskaya Kosmetika, 80g
2,00 zł 1,00 zł
szt.

Maca to nic innego jak wyciąg pozyskany z korzenia Lepidium mayenii. Maca tabletki wpływa na funkcjonowanie układu hormonalnego mężczyzn oraz kobiet, a także wspomaga prawidłowy stan fizyczny oraz kondycję psychiczną. Maca już przed wielu laty stosowana była przez peruwiańskich Indian jako lek na wspomaganie poziomu energii i wytrzymałości. Zbawienne wówczas właściwości wykorzystuje się dzisiaj w produkcie, który w efektowny sposób sprawdza się na bardzo wielu płaszczyznach. 

 

Zastosowanie 

Maca przede wszystkim powinna być stosowana w sposób regularny. Zalecana dzienna dawka to jedna lub dwie kapsułki. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Receptura specyfiku maca tabletki złożona jest przede wszystkim z wyciągu z korzenia Lepidium meyenii. Inne składniki znajdujące się w preparacie to: mieszanka ziołowa, żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, skrobia oraz mikronizowane wytłoki jabłkowe. Tabletki i kapsułki należy chronić przed działaniem światła oraz przechowywać w suchym miejscu. Ważne jest, aby oprócz suplementacji zadbać o różnorodną dietę i nie traktować suplementów jak jej substytutu. Ważne przy przyjmowaniu jakiejkolwiek suplementacji jest też prowadzenie zdrowego stylu życia. Tabletek bezwzględnie nie powinno podawać się kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz osobom, które uczulone są na którąkolwiek z substancji zawartych w składzie produktu. Tabletki mogą być spożywane jedynie przez osoby dorosłe, dlatego należy bezwzględnie pamiętać o tym, aby przechowywać suplement poza zasięgiem dzieci. 

 

Efekty 

Maca tabletki wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego zarówno mężczyzn jak i kobiet. Powoduje to, że maca jest odpowiedzialna za wspieranie płodności oraz energii seksualnej. Wyciąg z korzenia ma również realny wpływ na wzrost libido i uczucie pożądania. Dba ona również o zachowanie prawidłowej równowagi pomiędzy fizycznym i psychicznym stanem. Poprzez suplementację organizm staje się bardziej wytrzymały. Maca wykazuje działania pobudzające, zmniejsza dzięki temu zmęczenie, niepokój, a nawet minimalizuje ryzyko powstawania stanów depresyjnych. Dzięki temu, że jest to też świetny antyoksydant o działaniu adaptogennym zmniejsza się poziom stresu w organizmie oraz spełniana jest tutaj funkcja uspokajająca. Ponadto suplement działa na poprawę pamięci, koncentracji i skupienia. Co ciekawe maca przyczynia się również do spowolnienia procesów starzenia ciała oraz pozytywnie wpływa na umysł. 

 

Dla kogo 

Maca przeznaczona jest głównie dla osób aktywnych, których tryb życia zmusza do ciągłego i intensywnego wysiłku psychicznego. Tabletki sprawdzą się również w przypadku osób narażonych na permanentny stres oraz wciąż zmieniające się czynniki zewnętrzne. Kobiety i mężczyźni, którzy zauważyli u siebie w ostatnim czasie spadek libido oraz spadek pobudzenia seksualnego lub spadek intymnej energii również powinni rozpocząć kurację suplementami. Tabletki będą także dobrym rozwiązaniem w przypadku osób, które czują się ciągle zmęczone. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl