Producenci

Kobietom dla których bardzo ważne jest jak najdłuższe zatrzymanie urody i młodego wyglądu - kwasu hialuronowego nie trzeba przedstawiać, kwas hialuronowy bowiem jest cennym związkiem, który naturalnie występuje w organizmie w postaci hialuronianu sodu. W organizmie występuje w mazi stawowej, płynach ustrojowych, tkance łącznej, jednak w skórze występuje go najwięcej a jego główną funkcją jest wiązanie wody. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, dlatego aby zachować młody wygląd na dłużej, warto sięgnąć po kwas hialuronowy tabletki który uzupełni niedobory tego składnika.

Kwas Hialuronowy

Zastosowanie kwasu hialuronowego w przemyśle kosmetycznym.

W związku z tym, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka, jest substancją nieszkodliwą jeśli wprowadza się go w zabiegach kosmetycznych. W organizmie rozkłada się naturalnie i efekty zabiegów są trwałe, dlatego wykorzystywany jest chętnie w gabinetach medycyny estetycznej, najczęściej poprzez ostrzykiwanie skóry. Preparaty wprowadzane w głąb skóry mają postać krystalicznego żelu, który wypełnia zmarszczki i wygładza skórę. Kwas hialuronowy z powodzeniem wykorzystywany jest również w leczeniu chorej skóry, owrzodzeń, ran czy skórnych poparzeń.

Kwas hialuronowy – co jeśli nie zastrzyk?

Dla osób które chciałyby dłużej wyglądać młodo, jednak nie lubią dużej ingerencji medycyny estetycznej, mogą skorzystać z dobrodziejstwa jakie daje kwas hialuronowy tabletki.

Preparaty z tą substancją poprawiają stan skóry, zwiększają jej jędrność poprzez lepsze nawilżenie, ponadto korzystnie wpływają na stawy poprzez poprawę funkcji smarowania płynu stawowego. Kwas hialuronowy tabletki działa od wewnątrz i działa na cały organizm, nie jak w przypadku medycyny estetycznej – tylko na wybrane fragmenty ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl