Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Od momentu, kiedy w Polsce, zgodnie z dyrektywą unijną, zaczął obowiązywać zakaz sprzedaży papierosów miętowych i smakowych (czyli od 20 maja 2020 roku), palacze szukają dla siebie alternatywy. Jedną z nich jest zakup kulek smakowych do papierosówKulki smakowe są znane od dawna, ponieważ wykorzystywane były oryginalnie przez koncerny tytoniowe do papierosów smakowych z tzw. "klikiem". Rosnące zainteresowanie kulkami do papierosów na rynku sprawiło, że obecnie można je bez problemu legalnie zakupić w sklepach stacjonarnych i w Internecie.

Kulki smakowe

Czym są kulki smakowe do papierosów?

Są to niewielkie kapsułki, które umieszcza się w filtrze papierosa w celu uzyskania konkretnego smaku. Kulki smakowe do papierosów to stuprocentowy produkt naturalny, bezpieczny dla zdrowia. Zazwyczaj otoczka takiej kapsułki wykonana jest z żelatyny. Ich zawartość zostaje dobrana tak, aby spełnić nawet największe wymagania klientów. Najczęściej kulki do papierosów dostępne są w sprzedaży w miętowym smaku, ale zdarzają się także kulki jagodowe, arbuzowe, cytrynowe, pomarańczowe, waniliowe, a nawet winogronowe. Do wyboru są wersje smakowe light, które stanowią idealne rozwiązanie dla palaczy, preferujących delikatny posmak. Kulki sprzedawane są w niedużym i wygodnym opakowaniu, które zawiera 100 sztuk kapsułek. To oznacza, że będzie wystarczające do wykonania 20 paczek smakowych papierosów. Pudełko z kulkami wyposażone jest również w plastikowy aplikator, pomocny w umieszczeniu ich w filtrze. Wielkość kulek to 3,2 mm. Pasują zatem do standardowych rozmiarów papierosów typu slim i heets.

Kulki smakowe - jak działają?

Część producentów papierosów od dłuższego czasu przygotowywała swoich klientów na kulki smakowe. Produkowano papierosy o wydrążonych ustnikach. Taki zabieg niewątpliwie zabezpieczył koncerny przed spadkiem sprzedaży w krajach objętych zakazem. Jednocześnie ułatwia palaczom aplikację kulek smakowych, chociaż jest ona bardzo intuicyjna i nie zajmuje więcej niż 10 sekund. Wystarczy jedynie:

  • wydrążyć otwór w filtrze,
  • umieścić 1 lub 2 kapsułki w filtrze papierosa,
  • popchnąć kulkę drugą stroną aplikatora,
  • ścisnąć kapsułkę i cieszyć się nowym smakiem papierosa.

Po ściśnięciu kapsułki przez palącego, słychać wyraźne kliknięcie, a do papierosa uwalnia się aromatyczna moc smaku. Klikane kulki aromatyzujące sprawiają, że podczas palenia wyczuwalny jest wybrany smak.

Zalety kulek do papierosów

Kapsułki smakowe do papierosów to znakomity sposób na kontrolę ich smaku, stworzony na potrzeby palaczy. Kulki do papierosów bezapelacyjnie podbiły rynek tytoniowy. Trafiły w gusta palących, zdobywając przy tym rzeszę fanów. Przyczyniają się do tego niezwykłe i intensywne smaki, które można uzyskać dzięki aplikacji kulek smakowych do papierosów. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że palacz stosuje kulki smakowe tylko w momencie, kiedy ma na to ochotę. Walorem jest również różnorodność dostępnych aromatów oraz to, że papieros nabiera smaku błyskawicznie. Dodatkowo kulki aromatyzujące zajmują małą przestrzeń i można je nosić zawsze przy sobie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl